Jak zmienić nazwę strony na fb

Nie wiesz jak zmienić nazwę strony na Facebooku? Zobacz jakie to proste ! Czas zmiany to ok 3 minut. Zobacz krok po kroku jak to zrobić. Na co uważać i jakie możesz napotkać problemy z powodu restrykcji ze strony FB, które mogą Ci uniemożliwić zmianę nazwy Twojego fanpage’a. Zaczynajmy.

Jak zmienić nazwę strony na fb – krok po kroku

Zmiana nazwy strony na facebooku jest możliwa pod warunkiem, że posiadasz odpowiednie uprawnienia. Twój profil osobisty więc Ty musisz być administratorem fanpege’a którego dotyczy zmiana nazwy. Zobacz jak sprawdzić i zmienić „Role na Stronie” 1.Wejdź w ustawienia fanpage na facebooku 2.Wybierz „Informacje” aby wyświetlić informacje o stronie 3 Wybierz „Edytuj” tuż obok Twojej aktualnej nazwy strony na Facebooku. 4 Zmień nazwę fanpage a następnie kliknij „Kontynuuj” Pamiętaj że aby zmienić nazwę do dyspozycji masz 75 znaków. 5 Wybierz przycisk „Poproś o zmianę” Weryfikacja Twojej nowej zmiany nazwy strony na Facebooku może potrwać nawet do 3 dni. Jeżeli Twoja zmiana nazwy strony przejdzie pozytywną weryfikacje to nie będzie mógł jej zmienić przez kolejne 7 dni. Jeżeli cały proces zmiany nazwy fanpage przebiegnie prawidłowo wszyscy Twoi fani zostaną poinformowani o nowej nazwie Twojego fanpage’a.

Jak zmienić nazwę fanpage skutecznie ?

  • użyj do 75 znaków
  • nie używaj słów typu Facebook
  • nie używaj słowa „oficjalnie” lub „official” jeśli strona nie jest oficjalną stroną firmy lub osoby publicznej,
  • nie używaj samych wielkich liter
  • symboli lub znaków przestankowych,
  • wulgaryzmów,
  • błędów ortograficznych,
Więcej informacji i obostrzeń dot zmiany nazwy strony na facebooku znajdziesz na oficjalnej stornie Facebooka

Zmiana nazwy strony na facebooku trwa zbyt długo lub nie możesz zmienić nazwy

Jeżeli Twój fanpage na facebooku nie ma jeszcze 200 fanów to aby zmienić nazwę strony trzeba czasami poczekać więcej niż umowne 3 dni. Jeżeli czekasz zbyt długo na zmianę nazwy ( powyżej 7 dni) to najlepiej skontaktować się z Facebookiem. Pomoc

Co zrobić gdy zmiana nazwy strony fanpage’a została odrzucona przez Facebooka.

Jeżeli przydarzy Ci się sytuacja że Twoja zmiana nazwy zostanie odrzucona to nie panikuj. 1 Sprawdź czy nie narusza ona zasad Facebooka 2 Sprawdź czy nowa nazwa czasem nie różni się zbyt mocno od poprzedniej. Facebook nie pozwoli lub może wyłapać sytuację gdy próbujesz zmienić nazwę strony na zupełnie inną działalność. Nową nazwę strony na facebooku sprawdza robot algorytm i to on decyduje czy zostanie zatwierdzona czy też nie.

Jak mogę podejrzeć zmianę nazwy strony na fb dowolnego fanpage’a.

Jak widzisz aby zmienić nazwę strony na facebooku wystarczy poświęcić kilka minut. Twoje Social Media muszą wyglądać spójnie bo nazwy fanpage’a mają duże znaczenie w wynikach wyszukiwania.

Jak zmienić nazwę fanpage’a na Facebooku?

Teraz już wiesz, jak zmienić nazwę strony na Facebooku.